Bieszczadzkie skarby: Wetlina

Kusi malowniczym położeniem oraz dobrym zagospodarowaniem, nic więc dziwnego, iż stała się jednym z najlepszych miejsc na wczasy w Bieszczadach. Wetlina to wyjątkowa miejscowość, na terenie której tanie noclegi można znaleźć bez problemów.

A w jaki sposób można tu spędzić wolny czas?

Wetlina to miejscowość atrakcyjna przede wszystkim dla tych, którzy wolny czas chcą spędzać w aktywny sposób. Można stąd urządzać piesze wycieczki zarówno na Wielką Rawkę, jak i na Smerek oraz na Połoninę Wetlińską.

Ważnym miejscem na spacer jest też znajdujący się na skraju Wetliny wodospad, nazywany „Siklawą Ostrowskich”. Jest to niezwykle malownicze miejsce, któremu z pewnością warto poświęcić nieco więcej uwagi.

Wetlina to nie tylko tanie noclegi, ale i spora ilość regionalnych restauracji oraz galerii, w których można podziwiać prace miejscowych twórców.

To również idealne miejsce na wypoczynek dla tych, którzy chcą lepiej poznać Bieszczady, a przede wszystkim tak cenny fragment tego pasma górskiego, jakim jest obszar Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Z plecakiem przez świat. Vademecum podróżnika
https://bit.ly/Vademecum-podroznika

Bushcraft. Co jeść, gdzie to znaleźć i jak przyrządzić?
https://bit.ly/Bushcraft_Co_jesc_gdzie_to_znalezc

Bieszczady i Beskid Niski. Przewodniki z górskiej półki.
https://bit.ly/Bieszczady-i-Beskid-Niski-Przewodniki-z-gorskiej-polki