Gdzie fotografować w warszawie

Gdzie fotografować w warszawie

Kiedyś znalezienie ciekawego i niesamowitego miejsca na świecie graniczyło z cudem. Teraz w dobie internetu mamy wszystko wyłożone na tacy, choć jeżeli chcemy poszukać miejsca, którego zdjęcia nikt jeszcze nie ujął w aparacie, po prostu trzeba wyjść w teren i poszukiwać.

Może warto się zapisać?

Idealnym sposobem na wyszukiwanie ciekawych miejsc to warsztaty plenerowe. Prowadzący warsztaty wskaże nam miejsca warte zobaczenia i ujęcia w swoich fotografiach.

On jest już bardziej oczytany i wie gdzie oraz kiedy warto się znaleźć o wschodzie słońca, a gdzie o zachodzie. Wskaże też miejsca do których warto pojechać nocą. Takiego rodzaju wyjazdy pozwalają na otwarcie się do ludzi oraz poznanie takich samych miłośników fotografii jak my sami.

Internet nigdy nas nie zawiedzie!

Kolejny ciekawy patent to zdjęcia Google. Przed wyjazdem w pojedynkę warto wpisać w wyszukiwarkę obrazów Google nazwy miejscowości, kraju czy regionu, do którego zamierzamy pojechać.

Czasami można tam wyszukać prawdziwe perełki. Trzeba wyszukać wówczas gdzie zdjęcie zostało zrobione zostały zrobione. Jeśli nie jest to możliwe to warto wziąć ze sobą zdjęcie i zapytać się miejscowych osób.

Następne z kolei to instagram, a dokładniej hasztagi. W ten sposób można znaleźć piękne miejsca konkretnego kraju lub profil fotografa, który to miejsce ujął w kadrze.

To teraz czas na coś z naszego rejonu!

Natomiast nie zapominajmy o naszej pięknej Polsce, a konkretnie jej sercu – stolicy.

Gdzie fotografować w warszawie?

Na początek warto wziąć pod lupę Taras Widokowy na Starym Mieście.

Dokładniej na myśl przychodzi dzwonnica Kościoła św. Lecz najpierw trzeba trochę powalczyć ze 150 kamiennymi schodami. Dość ciekawym i spektakularnym miejscem jest Multimedialny Park Fontann.

Jest to idealny obszar do uchwycenia kropli wody w powietrzu. Zatrzymajmy się też obok Mostu Gdańskiego, a dokładniej na jego górze, gdzie można ująć w obiektywie niesamowity widok panoramy Warszawy.

Przejdźmy do typowego warszawskiego klasyku – Łazienki królewskie. Jest to super miejsce do zrobienia różnych ujęć architektonicznych i podziwiania ujmujących widoków.

gdzie fotografować Łazienki
gdzie fotografować Warszawa
gdzie fotografować w Warszawie

Fotografia

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *