Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!
W czasie jaki zajmuje przeczytanie ten tekst, polski rząd wyda ponad milion złotych!
Bez konsultacji z obywatelami, bez pytania ich o aprobatę swoich pomysłów, bez sumienia. Uważa on, że wystarczy zapytać nas raz na 4 lata, nie o to jak chcemy, by wyglądała nasza ojczyzna, tylko o to, który wódz partyjny ma decydować o naszej przyszłości przez kolejne 4 lata.

My pytamy: wierzycie, że możemy to zmienić. Wierzycie, że jest w nas siła, by skruszyć skostniały system? Jeśli nie, to nie czytajcie dalej, bo to co przeczytacie poniżej zaboli. Ostatnia szansa, by odejść z czystym sumieniem.

Winę za to po trosze ponosi każdy z nas. Ty, ja i każdy, kto wie, że Polska może być własnością obywateli, ale nie podzielił się tą wiedzą z innymi! Nie stać nas na bycie byle jakimi czy połowicznie skutecznymi. Do zwycięstwa wymagane jest oddolne, obywatelskie zaangażowanie w politykę.

Już dziś pobierzcie ze strony broszurę na temat Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Jej lektura da Wam wiedzę, na temat tego, jak może wyglądać Polska, gdy Paweł Kukiz zostanie Prezydentem RP. Podzielcie się tą wiedzą z kim tylko możecie! Niech cały świat usłyszy o Polsce spełnionych obietnic. O Polsce, o którą walczymy razem z Pawłem Kukizem.

poniżej może pobrać broszurę o jednomandatowych okręgach wyborczych

[wpdm_package id=’3338′]