Jak rozpoznać koszulę dobrej jakości?
Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki?
A może na odwrót?
Co to jest sprezzatura?
I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny?

Elegancja to nie podążanie za trendami.
To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad.

Rzeczowo o modzie męskiej jest kompleksowym, przystępnie napisanym przewodnikiem po świecie mody męskiej. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli.

Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.

Michał Kędziora :

esteta i pasjonat mody oraz dobrego stylu, najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy polski bloger piszący o modzie męskiej. Od roku 2009 prowadzi autorskiego bloga Mr Vintage, gdzie w rzeczowy i przystępny sposób tysiącom czytelników przybliża meandry mody męskiej.

Czytają go zarówno nastolatkowie, jak i dojrzali mężczyźni. Na bazie bloga w ciągu czterech lat zbudował sobie pozycję eksperta w dziedzinie ubioru.
Miesięcznik “Press” nazwał go “profesorem Miodkiem” mody męskiej, a prestiżowe czasopismo “Fashion Magazine” nagrodziło go w kategorii Najlepszy Blog 2013.
Współpracuje z wieloma markami, prowadzi również szkolenia tematyczne. Co miesiąc ma więcej czytelników niż czołowe polskie czasopisma.

Autor Kędziora Michał

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.