Czy i Ty bezskutecznie walczysz z nałogiem palenia papierosów?
Ciągle się łamiesz i wracasz do palenia?
Ja nigdy nie rzucę palenia – myślisz zapewne.

Ale czy aby na pewno te wszystkie rewelacyjne sposoby, które dotąd stosowałeś, są takie rewelacyjne, skoro nie działają To proste: oczywiście, że nie są!
Ten eBook wyjaśni Ci, jak NIE RZUCAĆ palenia. A gdy już dowiesz się, jak NIE ZRYWAĆ z nałogiem, będziesz wiedział, jak prawidłowo rzucić palenie. Raz. Skutecznie. Na zawsze!

Czy sądzisz, że nie potrafisz rzucić palenia?

Bo powiedz sam: widziałeś kiedyś człowieka, który nie dał rady rzucić palenia?

Tak?

Masz rację, nie wszystkim się udaje za pierwszym razem, nie znaleźli jeszcze odpowiedniej metody i dzięki temu dostają niepowtarzalną szansę na to, by w końcu osiągnąć cel.

Co by się stało, gdybyś zostawił to, co nie działa, i skupił się na znalezieniu rozwiązania? Oto co powiedziała jedna z osób będąca na terapii: Nie mogę uwierzyć, że zmarnowałam tyle czasu, by znaleźć wszystko to, co nie działa.

Co nie działa?
Nie potrafię rzucić palenia?
Jak to jest, że ciągle myślę o papierosach?
Dlaczego nie potrafię się relaksować, gdy nie mam papierosów?

To wszystko jest stratą czasu i zastanawianie się nad tym to tak, jakby płakać nad rozlanym mlekiem. Tracisz czas i nie zyskujesz rozwiązania. Znalezienie odpowiedzi na pytanie: Co mogę zrobić, by rzucić palenie, co mogę zrobić, by znaleźć więcej otwiera drzwi do nowych rozwiązań, a dzięki temu zyskujesz dużo więcej, więcej, niż mógłbyś się spodziewać.

To, co musisz zmienić w tej chwili, to swoje przekonania!

Nie wiem, kiedy zauważysz teraz czy po przeczytaniu poradnika że przekonania niekoniecznie opierają się na logicznej strukturze, wręcz przeciwnie są zupełnie niezależne od niej. Ich celem nie jest pokrycie się z rzeczywistością, a jedynie jej subiektywna reprezentacja, która bywa nieprawdziwa. Ponieważ nie wiesz, co jest prawdziwe, musisz zbudować przekonanie, rodzaj wiary. Uważaj na nie, to jest dokładne obrócenie rzeczywistości o sto osiemdziesiąt stopni.

Im dłużej to czytasz, tym bardziej stwierdzasz, że to droga do momentu, do którego dążysz. Konflikt przekonań pomiędzy. Nie powinienem palić, bo to mi szkodzi a Nie potrafię normalnie funkcjonować bez papierosa prowadzi do tego, że popadasz w stan konfuzji i braku koncepcji.

Większość chcących rzucić palenie nie zna sposobu, by wyjść z tej pułapki. Tu pojawia się rozwiązanie w postaci zasobów intelektualnych znanych od niedawna, tak nowych, jak i tajemniczych.

Dziś nazywa się to NLP, a Ty masz niesamowitą możliwość poznania czegoś, co wyprowadzi Cię ze świata halucynacji i podaruje Ci nowe i niesamowite możliwości w rzucaniu palenia.

 

Autor ebooka – Michał Świderek

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.