PIOTR SMAŁA

 

DLACZEGO POWINIENEŚ KUPIĆ “EMELEMOMANIĘ”

Napisał tą książkę “człowiek-instytucja” już samo to powinno wystarczyć…
Piotr ma doświadczenie na dosłownie wszystkich polach, jeżeli idzie o zarabianie pieniędzy. Jest praktykiem i poznał pracę dla dużej światowej korporacji, w małej rodzinnej firmie, zarabiał jako wokalista, grając duże koncerty plenerowe, jak również śpiewając na ulicy przez kilkanaście miesięcy.

Piotr prowadził własną jednoosobową działalność gospodarczą, pracował w firmach internetowych, a co najważniejsze: zakosztował smacznych owoców dochodu pasywnego  otrzymuje tantiemy muzyczne, literackie oraz “pieniądze pasywne” z firmy MLM, z którą aktualnie współpracuje.
Jest to bardzo praktyczna książka, ponieważ “nie wydumana”, tylko naturalistycznie prawdziwa! Piotr odsłania karty z jego własnego życia, często mówi bez ogródek o rzeczach, o których wielu nawet by
nie wspomniało…
Jest to współczesny elementarz wiedzy podanej od praktyka. Każdy, kto chce spróbować swoich sił w branży MLM, musi tę książkę przeczytać. Piotr określa działanie w network marketingu mianem “Uniwersytetu Życia”.
Piotr na przykładzie firmy, z którą współpracuje, udziela konkretnych lekcji, wskazówek, które sam z korzyścią dla siebie będziesz mógł zastosować we własnym biznesie MLM!

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.