Autor: Howard Murad

 

Dr Howard Murad został nazwany jednym z najbardziej przyszłościowo myślących lekarzy (“Vogue”) oraz geniuszem w dziedzinie urody (“Elle”). WTajemnicy wody ten cieszący się światową renomą dermatolog i autorytet w dziedzinie procesów starzenia się wyjaśnia, jak dzięki poprawie zdrowia każdej komórki ciała, można spowolnić proces starzenia się organizmu.

Pokazuje, że najlepszym sposobem uzyskania zdrowia oraz bardziej młodzieńczego wyglądu jest poprawa zdolności błony komórkowej do zatrzymania wody. Dzięki tej książce poznajemy jego nową, naukowo udowodnioną strategię optymalizacji siły i zdrowia komórek. Program Kompletnego Zdrowia, mający na celu przeciwdziałanie procesom starzenia się.

Program ten, oparty na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu badawczym, uzupełniony jadłospisem i wspaniałymi przepisami, otwiera drogę do czystszej skóry, mniejszej liczby zmarszczek, większej ilości energii i lepszego stanu zdrowia.

Dzięki niemu poznasz:

Tajemnice lepszego zdrowia, samopoczucia i młodszego wyglądu.
Odpowiedź na pytanie, dlaczego wszyscy, łącznie z pracownikami służby zdrowia, powinniśmy zapomnieć o wszystkim, czego dotychczas dowiedzieliśmy się na temat starzenia się.
Sposób, w jaki uszkodzone komórki, przepuszczając wodę, mogą pogarszać twój wygląd i zdrowie.
Prawdę o tym, w jaki sposób stany zapalne, nawodnienie i inne czynniki naprawdę wpływają na twoje zdrowie.
Sposób, w jaki można przeciwdziałać procesom starzenia się.
Tajniki zwalczania stresu i zmniejszania ryzyka chorób.
Przykłady oddziaływania Programu Kompletnego Zdrowia i korzyści płynące z jego realizacji.
Już dziś odkryj tajemnicę wody, a zobaczysz i poczujesz różnicę, jaką można dostrzec po upływie zaledwie tygodnia dzięki nowemu, zdrowemu stylowi życia!

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.