GPW II – Akcje i analiza fundamentalna w praktyce to druga część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW.

Wśród pozostałych części znajdziesz:

“Giełdę Papierów Wartościowych w praktyce” (GPW I) – zawierającą podstawowe pojęcia przydatne początkującym inwestorom i wprowadzającą w świat rynków kapitałowych.

“Kontrakty terminowe i opcje w praktyce” (GPW III) – rozszerzającą wiedzę i umiejętności początkujących inwestorów o nowe możliwości generowania zysków w obrocie papierami wartościowymi.

“Analizę techniczną w praktyce” (GPW IV) – przedstawiającą bardziej zaawansowane metody inwestycyjne i zawierającą praktyczne wskazówki stosowania analizy technicznej.

“Alternatywne metody analizy technicznej w praktyce” (GPW V) – przeznaczoną dla zaawansowanych inwestorów. Jest to ostatnia część serii omawiająca alternatywne sposoby przeprowadzania analizy technicznej oraz strategie inwestycyjne z nimi związane.

Poznaj praktyczne podstawy wyboru i analizy akcji i zacznij zarabiać na giełdzie!

Prezentujemy drugą część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy. Pierwsza część traktuje o absolutnych podstawach i najistotniejszych elementach praktyki, jakie każdy inwestor znać powinien. Część druga, którą masz przed sobą, to początek prawdziwej zabawy, bowiem dowiesz się z niej, jak w praktyce wybrać te najbardziej zyskowne akcje i dokonać analizy fundamentalnej.

Poznaj kontynuację ebooka, który sprzedał się już w prawie dwóch tysiącach egzemplarzy i uzyskał status bestsellera oraz mnóstwo entuzjastycznych opinii.

Kiedy kupić, a kiedy sprzedać akcje?

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.