Wiesz, że 4, 7 i 9 czerwca 2013 roku w grze KASKADA zostały wylosowane aż trzy główne wygrane po 250 000 złotych każda? Wyobrażasz sobie tę radość zwycięzców?

A gdybyś to Ty wygrał?

Co byś chciał wygrać, gdybyś miał taki wybór?
Czy byłyby to pieniądze, kariera, rzeczy materialne?
Czy może szczęście rodzinne, radość na co dzień, realizowanie pasji?
Chyba nie sposób wybrać?
A gdybyś tak mógł mieć to i to?
Ale do tego potrzebowałbyś po prostu… zmiany?

Zmiany, która okaże się trwała i początkiem Twojego wymarzonego życia?

To ty jesteś gwarantem tego, że zmiana nadejdzie. Czytasz tę książkę, więc oczekujesz zmiany. Możesz ukrywać swoje pragnienia pod pozorami zwykłej ciekawości, jednak dobrze wiesz, że to nieprawda. Poszukujesz zmiany. Oczekujesz jej. Może boisz się powiedzieć to na głos. Spokojnie. Nie musisz. Zmiana, która nadchodzi, wie, gdzie ma się pojawić i co uczynić.

fragment książki “Rozgrywka desperata”

Co Ci w Twoim życiu nie odpowiada? Może to, że dziesięć razy wyłączasz budzik, zanim uda Ci się podnieść z łóżka w poniedziałkowy poranek? A może to, że tak naprawdę nie chce Ci się wstawać w poniedziałkowy poranek, bo lubisz spać do południa, a pracować w nocy w weekendy, kiedy Twoi znajomi spędzają czas na “odstresowywaniu”? A może to, że Twoje dziecko Cię nie słucha, a Ty nie wiesz, jak do niego mówić? A może irytuje Cię to, że jesteś za mało asertywny? Albo chciałbyś zmienić miejsce zamieszkania na Bahamy i grać na giełdzie przez internet?

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.