Nasza wspaniała, polska kuchnia zgodna z filozofią chińskiej medycyny – Tak, to jest możliwe.

Chcesz jeść zdrowo i smacznie?

Poznaj już teraz tajemnice Pięciu Przemian i ciesz się zdrowiem oraz energią każdego dnia.

Wszystkie książki na temat Pięciu Przemian są świetne, ale mają jedną wadę – nie uwzględniają polskiej kuchni, która towarzyszy nam na co dzień. Dlatego powstała ta książka – aby zmienić filozofię jedzenia i gotowania, nie zmieniając swoich dotychczasowych kulinarnych upodobań.

 

Dowiedz się m.in.:

na czym polega filozofia Pięciu Przemian i jak ją stosować w codziennym gotowaniu,

jak różne smaki wpływają na Twój organizm,

co zrobić, aby Twoje życie było pełne harmonii i spokoju,

jak równoważyć smaki, zgodnie z Yin i Yang,

o jakich porach dnia należy przyjmować posiłki.

 

Ponadto autorka pokazuję jak “przerobić” dowolną potrawę tak, aby była harmonijna i zgodna z tradycyjną chińską medycyną.

Dowiesz się też, jak duże znaczenie ma pora dnia, pora roku (a jest ich pięć – tak, tak!) oraz kolejność dodawania pięciu smaków i… myślenie!

Ale to nie wszystko! W publikacji znajdziesz także mnóstwo sprawdzonych, polskich przepisów, które autorka już za Ciebie “przerobiła” pod kątem Pięciu Przemian. Dzięki temu możesz jeść zdrowo i po polsku.

Publikację Kuchnia polska według Pięciu Przemian polecamy osobom lubiącym szybkie, zdrowe i łatwe do przygotowania polskie potrawy, a także wszystkim otwartym na nowości i eksperymenty kulinarne.

Zobacz, jakie to proste!

Opinie klientów

Dorota M: Książka w prosty sposób wyjaśnia, jak gotować według pięciu przemian. Bardzo przydatny podręcznik zawierający wiele przepisów, ale przede wszystkim uczący, jak samemu gotować z dostępnych w Polsce produktów.

Magdalena: Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Mnóstwo informacji podanych w przystępnej formie, jest to książka do której cały czas sie wraca – taki podręcznik (nie tylko gotowania, ale całej filozofii życia według pięciu przemian). Przepisy nie są trudne, a przede wszystkim smaczne – choć wypróbowałam dopiero kilka. Polecam!

Przeczytaj pozostałe opinie do tego produktu (zakładka “komentarze”) i zobacz, że to naprawdę działa!

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.