Jeżeli szukasz kolejnej magicznej książki na temat sprzedaży, to w tym miejscu raczej jej nie znajdziesz.

Jeśli jednak:
Chcesz poznać patent na skuteczną sprzedaż bez lania wody i bujania w obłokach to znajdujesz się we właściwym miejscu. Być może słyszałeś wiele mitów dotyczących sprzedaży.

Jeden z nich mówi, że każdy może być bogatym sprzedawcą. Kolejny utrwala wielu w przekonaniu, że wystarczy sprzedawać miesiąc, o ile jest to ten “super produkt”, a przed Twoim domem stanie czerwone ferrari. Jeżeli masz dosyć kłamstw na temat sukcesu w sprzedaży, to wierzę, że z przyjemnością przeczytasz ten tekst do końca.

Zacznijmy jednak od początku.
Jest w Polsce jedno takie małżeństwo…
Magda i Grzegorz to małżeństwo, które postawiło sobie za cel zostanie
najlepszymi sprzedawcami w naszym kraju. To, co już osiągnęli w sprzedaży, może zawstydzić niejednego handlowca z grubo dłuższym stażem. Ich branża to głównie nieruchomości, ale nie tylko. W tej publikacji zdradzają krok po kroku, co robili, jak myśleli, jakie decyzje podejmowali, aby znaleźć się na autostradzie do sukcesu w sprzedaży, a nie tułać się wiecznie po bocznych ulicach. To, o czym piszą w tej książce, nie jest żadną magią. Magda i Grzesiek sprzedają w Polsce, a więc ich książka pokazuje, jak sprzedawać w tym kraju. Jedyne, czego potrzebujesz, to determinacja i pracowitość.

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.