Bestseller: 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w 8 tygodni

Historia jednego z najgłośniejszych sukcesów giełdowych Metody mistrza Wall Street: techniki spekulacji podczas hossy i bessy Psychologia gracza giełdowego

Ta książka przetrwała próbę czasu i stała się częścią klasyki Wall Street. Opisany w niej system inwestycyjny przyniósł autorowi fortunę. Książka powstała, gdy rozeszła się wieść o metodzie i niesłychanych zyskach

Nicolasa Darvasa… i natychmiast uznano ją za hit.
Nicolas Darvas opisuje w niej swoją drogę do fortuny:
omawia typowe błędy nowicjusza, które sam na początku popełniał, przedstawia zasady selekcji papierów wartościowych, podpowiada, kiedy ucinać straty i pozbywać się złych akcji, na własnym przykładzie pokazuje pułapki psychologiczne czyhające na spekulanta.

I oczywiście przedstawia teorię inwestowania, która przyniosła mu 2 miliony dolarów zysku, mimo że zaczął od drobnych transakcji.

Czytając tę książkę, pokonasz wraz z autorem kolejne fazy dojrzewania gracza giełdowego: od impulsywnej i niemądrej spekulacji do metodycznej gry. Autor zdefiniował — a potem ulepszył metodą prób i błędów — zasady inwestowania, których należy przestrzegać bez względu na emocje i opinie ekspertów.

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.