Jak przeczytać 300-stronicową książkę w 2 godziny?

…i zrozumieć oraz zapamiętać więcej niż dotychczas

Zanim dowiesz się, w jaki sposób osiągnąć taki efekt, przeczytaj historię osoby, która prawdopodobnie tak jak Ty przez całe dotychczasowe życie męczyła się z czytaniem książek i podręczników.

Prawdopodobnie czujesz teraz, że “coś w tym jest” i “przydałoby się szybciej czytać”. Jeśli wiesz już, że warto byłoby spróbować i że to może faktycznie zmienić Twoje życie na lepsze, mamy dla Ciebie 2 wiadomości. Jak to zwykle bywa, jednak jest zła, a druga dobra.

Zła wiadomość jest taka, że w dzisiejszym świecie nie uciekniesz od czytania. Jeśli Twoje ambicje są większe niż praca fizyczna, to po prostu musisz czytać. Musisz się rozwijać. Telewizja zazwyczaj tylko dotyka bardzo ogólnych kwestii, nigdy nie wyczerpuje tematu, a na dodatek robi to wolniej, niż człowiek może czytać.

Szkolenia są bardzo skuteczne, bo zawierają element motywacji, ale jednocześnie są też bardzo drogie i nie każdego na nie stać. Dostępnych jest już coraz więcej książek audio, ale co jest lepsze – poświęcić kilkanaście godzin na wysłuchanie książki, czy 2 godziny na jej przeczytanie?

Dobra wiadomość jest taka, że tak naprawdę zaledwie 14 godzinnych ćwiczeń dzieli Cię od realnego zwiększenia szybkości Twojego czytania. I nie piszemy tutaj o obietnicach rzędu 2000 słów na minutę.

To oczywiście też jest realne, ale wymaga znacznie większej pracy i wysiłku. Niemniej, przynajmniej przyspieszenie 4-6-krotne jest absolutną NORMĄ po wykonaniu tych ćwiczeń i stosowaniu się do uwag i porad zawartych w tym kursie.

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.