O mnie

Blake_o_mnie_foto

Witam, jestem Wojtek (Blake)

i lubię…

Fotografię. Interesuję się nią od bardzo dawna, choć mam wrażenie, że poświęcam jej zbyt mało czasu.

Góry. Wędrowanie po szlakach z plecakiem, odkrywanie miejsc, w których jeszcze nie byłem, oglądanie pięknych widoków, w tym malowniczych wschodów i zachodów słońca.

Wędkarstwo. A najbardziej wędkarstwo muchowe za niepowtarzalny klimat i harmonię człowieka z przyrodą; za te niesamowicie bajeczne widoki, szczególnie podczas pełnej barw jesieni. I to wszystko na mej ulubionej rzece San przepływającej przez Lesko – miasto południowej Polski.

Motocykle. Z racji wolności, jaką dają, i wiatru we włosach; za możliwość wyciszenia się oraz oderwania od codziennych spraw poprzez pozostanie, choć na kilka chwil, sam na sam z własnymi myślami.

Amerykańskie samochody. Za ich wielkość i majestatyczność, błyszczący chrom oraz ten specyficzny basowy bulgot pracującego silnika V8 – po prostu cudo.

Ponadto czytam sporo książek: o fotografii, o inwestowaniu na giełdzie i foreksie, czasami o rozwoju osobistym.

Lubię też zajrzeć na ciekawe blogi, których nie brak w Internecie – czytam praktycznie wszystko, co dotyczy interesującej mnie tematyki.

Czasami eksperymentuję z fotografią mobilną, a niektóre ze zdjęć z tej kategorii możesz obejrzeć na tym blogu.

Próbuję też od czasu do czasu pisać i publikować tutaj swoje teksty. Mam świadomość tego, że możesz odebrać je jako nieudolne, jednakże wierzę, iż z czasem stworzę coś bardziej – nazwijmy to – dopracowanego a przez to bardziej ciekawego.

kontakt do mnie

Znajdziesz mnie na również na:

Facebook – facebook.com/blakefoto
Instagram – instagram.com/blakemag
Twitter – twitter.com/blakemag
Banki zdjęć
Shutterstock – shutterstock.com
Fotolia – pl.fotolia.com
Dreamstime – dreamstime.com
Istockphoto – istockphoto.com