warto posiadać iPhone’a SE bo:

jest mniejszy
Łatwiej można go schować w kieszeni spodni. Łatwiej wejdzie do małej kieszeni w plecaku. Bez większego problemu zmieści się do saszetki na kierownicy roweru, podobnie w samochodzie – łatwiej go ułożyć na półce lub w schowku.

jest lżejszy
Dzięki temu nie ciąży tak, gdy go włożymy do kieszeni dresowych spodni lub krótkich spodenek.
Można też zaoszczędzić kilka gramów w bagażu, kiedy każdy zaoszczędzony gram się liczy.

jest tańszy
Po co wydawać pieniądze na nowsze modele i większe gabarytowo telefony, skoro faktycznie można być bardzo zadowolonym właśnie z tego modelu.
Jeżeli używa się go do podstawowych zastosowań jakim jest dzwonienie, pisanie smsów, czy robienie fotek to jak najbardziej ten model jest wystarczający.

iphone se dlaczego

jest poręczniejszy
Przez to łatwiej go trzymać w jednej dłoni i łatwiej pisać wiadomości SMS. Ogólnie łatwiej go używać na co dzień, co bywa uciążliwe w przypadku większych modeli.

jest ładniejszy
To takie moje prywatne zadnie, a o gustach się nie dyskutuje, ale właśnie moim zdaniem ten model bardziej mi się podoba niż te nowe.

jest szybki
Jest tak samo wydajny, jak jego drożsi bracia; uważam, że tej szybkości jeszcze mu na dość długo wystarczy. Mam tu na myśli to, że można go będzie używać jeszcze przez ładnych parę lat.

jest trwalszy
Choć może bym nie przesadzał, ponieważ jak czołg po nim przejedzie to naturalnie telefon polegnie. Mam wrażenie, że konstrukcja jest bardziej trwała niż ta w przypadku droższych modeli.

chcę mieć, mniejszy i ładniejszy smartfon