Tak się czasem zastanawiam nad tym czy ludzie są jacyś dziwni, a może ja jestem dziwny no dobra wszyscy jesteś,my dziwni. Ciągle nie mogę się oprzeć wrażenie że tak właśnie jest. Nie chcę nikogo obrazić ale pojawiające się sytuacje same sprawiają że nie mogę niczego innego pomyśleć tylko właśnie w ten sposób.Bo co mogę innego stwierdzić gdy mnie spotyka taka oto sytuacja.

Około tydzień temu dwa dni pod rząd budziła mnie maszyna która łata drogi. Sama nie łata tak na prawdę, tylko ludzie od łatania z jej pomocą wykonują tę czynność. Tłucze się niemiłosiernie wydając z siebie jęki diabelskiej bestii rzygając hektolitrami smoły, niczym bestia po jakiejś mega imprezie i po spożyciu wielkiej ilości drinków sporządzonych z wrzącej lawy.

I tak na dłuższą metę nic nie daje ta ich praca. Bo skoro na przestrzeni lat to nic nie dawało to zapewne teraz będzie tak samo. Dziury ciągle odradzały się od nowa po dość krótkim czasie. Szkoda że nikt tego nie dostrzega i nie usprawni tej pracy na tyle by była efektywna. Ważne jednak że się coś dzieje i praca idzie do przodu. A chwilowy efekt jest poniekąd w pełni zadowalający bo dziur nie ma.

Ale jednak nie wszystkich dziur nie ma. Bo pozostała jedna kluczowa i najważniejsza.

Dziura Boss!!

Niemal na środku drogi wjazdowej do na osiedle.

Po co ją zostawili, nie wiem?

Może to dziura szef co ma wszystkie inne dziury pod sobą i musiała zostać by pilnować porządku, aby inne dziury kiedy znowu się niechybnie odrodzą, miały pełną świadomość tego po co są.

Jak się której pomyli że jest tylko mikro zbiornikiem na wodę 🙂 jakim obecnie jest dziura Boss, która zapewne chwilowo zapomniała o swojej ważnej funkcji szefa, z racji bycia kałużą.
To ta dziura „Boss” bo jak wiadomo szefom wolno wszystko, szybko innym wypomni że nie do tego została stworzona by wróble miały z czego pić wodę, tylko po to by łamać zawieszenia w samochodach oraz by giąć im felgi w kołach.

I chyba tylko po to ją zostawili.

Takie to są te dziury….