iAlbatros usprawnia obsługę klientów

iAlbatros usprawnia obsługę klientów korporacyjnych wprowadzając narzędzie eNett Vans do raportowania płatności w czasie rzeczywistym.

iAlbatros – platforma zakupowa do rezerwacji hotelowych dla biznesu dostępna on-line – należąca do polskiej grupy kapitałowej SMT S.A., podjęła współpracę z firmą eNett International. Współpraca ma na celu ułatwienie płatności klientom iAlbatros za pomocą systemu eNett Virtual Account Number. VAN to unikalny i jednorazowy 16-cyfrowy numer karty kredytowej MasterCard generowany automatycznie przy każdej rezerwacji. Dzięki temu jest to niezwykle bezpieczny sposobem płacenia dostawcom.

iAlbatros ma znaczącą pozycję na francuskim rynku korporacyjnym i unikalny model biznesowy. Jego platforma do rezerwacji hotelowych on-line jest dostosowana do potrzeb klientów w całym łańcuchu procesowym: od wyboru hotelu, analizę ceny i proces zakupu i rezerwacji aż po kontrolę kosztów.

?Dzięki 200.000 hoteli w bazie, nasi klienci dokonujący rezerwacji mają dostęp do szerokiego zakresu cen hurtowych bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na pośredników? – powiedział Moncef Khanfir, założyciel i prezes iAlbatros i dodaje „Technologia naszego rozwiązania istotnie wykracza poza zwykłą wyszukiwarkę hoteli. Jest to inteligentna platforma stosująca zaawansowane bazy danych i narzędzia analityczne, które pozwalają na dopasowanie optymalnych wyników wyszukiwania do unikalnych preferencji klienta. Nasi klienci korporacyjni cenią sobie oddelegowanie procesu rezerwacji hotelowych na poszczególnych pracowników przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad centralną autoryzacją noclegów i ich kosztów?.

Nowe narzędzie eNett VAN jeszcze bardziej uprości fakturowanie miesięczne dla iAlbatros. Podczas procesu rezerwacji klient skorzysta z rozwiązania iAlbatros, a narzędzie eNett VAN posłuży do zapłaty dostawcy. Numery VAN są zintegrowane z konkretną rezerwacją hotelową mając przypisane wszystkie szczegóły danej rezerwacji dla łatwego połączenia jej z zapłatą do dostawcy.

„Cały proces jest bardzo przejrzysty. Każda rezerwacja i płatność faktury mogą być z łatwością dopasowane, więc nie ma miejsca na błędy „powiedział Moncef Khanfir. Dodał także, że płatności VAN mogą być również rozliczane w walutach lokalnych, co eliminuje dodatkowe koszty płacenia za różnice kursu walut.

„Cieszę się, że eNett przyczynia się do sukcesu iAlbatros przez ograniczenie ręcznego przetwarzania danych, poprawę dokładności fakturowania miesięcznego oraz lepszą obsługę klienta? –
powiedział dyrektor zarządzający i dyrektor generalny eNett, Anthony Hynes.

O eNett Virtual Account Number (VAN)

VAN jest automatycznie generowanym 16-cyfrowy numerem MasterCard. Unikalny numer jest generowany przy każdej rezerwacji, co zapewnia, że płatności do dostawcy są przetwarzane szybko i bezpiecznie, umożliwiając automatyczne przyporządkowanie transakcji w punkcie sprzedaży. Jest to proces bezpieczniejszy, zintegrowany w ramach Travelport GDS i w punktach sprzedaży.
O eNett International (www.enett.com)

eNett International jest globalnym dostawcą dedykowanych rozwiązań płatniczych dla branży turystycznej. Jako podmiot joint venture firm Travelport ? platformy udostępniającej technologie płatności dla branży turystycznej i PSP International, eNett łączy specjalizację branży turystycznej z doświadczeniem w płatnościach za pośrednictwem platformy, która zmniejsza ryzyko błędów, poprawia przejrzystość transakcji finansowych i tym samy zwiększa efektywność płatniczą.

Główną ofertą firmy eNett jest system płatności generujący wirtualne numery kont (VAN). System automatycznie generuje unikalne i jednorazowe numery MasterCard wykorzystywane do płatności globalnych pomiędzy biurami podróży i operatorami turystycznymi. Długoterminowe partnerstwo z MasterCard zapewnia eNett dostęp do najszybszej na świecie sieć przetwarzania płatności i ponad 35,9 milionów miejsc na całym świecie.

O iAlbatros:

iAlbatros to platforma zakupowa do rezerwacji hotelowych dla biznesu dostępna on-line. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych dostawców danych, użytkownik iAlbatros ma dostęp do ponad 200 tysięcy hoteli na całym świecie – zarówno dużych sieci hotelowych, jak i niezależnych operatorów. iAlbatros umożliwia nie tylko rezerwacją ale i spełnia funkcję centralnego systemu płatności i płaci hotelom w imieniu korporacji, wystawiając swoim klientom jedną fakturę miesięcznie. iAlbatros umożliwia alternatywne wykorzystanie stawek negocjowanych przez korporacje lub przez iAlbatros. Oferuje ceny niższe o 15-25% od tych obowiązujących na rynku.

Kontakt dla prasy:

eNett

Ping Chew, Communications Manager

E-mail: ping.chew@enett.com

 

iAlbatros

Paweł Radzimski

Mob. + 48 603 607 642;

Pawel.radzimski@smtsoftware.com;

źródło: PressOffice.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...