Eko kubki w modnej i praktycznej odsłonie od na-kawe.net

Jesienna aura zbliża się coraz większymi krokami, niosąc za sobą szary i chłodny nastrój. A gdyby tak wyjść naprzeciw temu z designerskim i praktycznym kubkiem kawy w dłoniach? Serwis na-kawe.net rozpoczął właśnie sprzedaż modnych eko kubków, z przeznaczeniem nie tylko na kawę.

Serwis każdego dnia dostarcza swoim użytkownikom wielu atrakcji, promując najciekawsze wydarzenia w ich mieście. Tym razem na-kawe.net zaskakuje czymś zupełnie odmiennym. Od 15.09.14 wprowadza do regularnej sprzedaży eko kubki Keep Cup.

Eko kubki Keep Cup wykonywane są z odpornego na uszkodzenia i upadki szkła, które dodatkowo podczas produkcji poddawane jest wielu testom wytrzymałościowym. Oprócz elementów szklanych, kubki wytwarzane są z bezpiecznego, wysoko biodegradowalnego tworzywa, które nawet pod wpływem wysokiej temperatury napoju nie wydziela toksyn.

W sklepie internetowym na-kawe.net można znaleźć kubki stworzone z myślą o delikatnych i smukłych kobiecych dłoniach, w wielu barwnych odsłonach, zgodnych zawsze z najnowszymi trendami. W ofercie sklepu znajdują się też kubki, które przypadną do gustu również mężczyznom, dzięki bardziej stonowanej kolorystyce.

Kubki w stylu ?take away? są bardzo lekkie i odporne na uszkodzenia. Mieszczą się pod większością ekspresów do kawy, dzięki czemu kupując kawę w ulubionej kawiarni, można poprosić o zaparzenie jej w swoim własnym Keep Cup. Pasują do uchwytów w samochodach i rowerach. Niektóre modele można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych. Kubki są dostępne w wersjach: 227ml, 340ml oraz 454ml.

Keep Cup to gadżet dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia, nowoczesne rozwiązania, niebanalne kształty i kolorowe dodatki. Keep Cup to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną smakować swoją ulubioną i gorącą kawę, niezależnie od czasu i miejsca.20140916__sklepnakawenet

Kubki można kupić na stronie http://na-kawe.net/sklep/ tam też można znaleźć więcej informacji na temat wybranych modeli oraz aktualny cennik i zasady wysyłki.

Autor:
Magdalena Dziurzyńska
Serwis Na-Kawe.net

źródło: PressOffice.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...