Czego jeszcze nie wiesz na temat własnych przekonań

Czy też masz dość masowo wydawanych publikacji, dzięki którym będziesz ?skazany na sukces?, zostaniesz milionerem, a Twoje życie zmieni się nie do poznania?

Uwaga!!!
Zarówno eBook, jak i niniejsza oferta prezentują osobiste poglądy autora,
które dla osób o innym światopoglądzie mogą wydać się kontrowersyjne.
Dalszą ofertą oraz eBooka czytasz wyłącznie na własną odpowiedzialność!

Z pewnością znasz uczucie ?motywacyjnego kopa?. Kupujesz poradniki z zakresu rozwoju osobistego, chodzisz na szkolenia motywacyjne. Jesteś po nich naładowany energią i zgodnie z ich obietnicą wierzysz, że Twoje życie NAPRAWDĘ się zmieni.

Ale mijają kolejne dni, tygodnie, miesiące? Wszystko wraca do normy. Po wcześniejszym zapale nic nie pozostaje, a Twoje życie nadal jest takie samo.

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego mimo kolejnych przeczytanych publikacji nie możesz zerwać z dawnymi przyzwyczajeniami, z dotychczasową mentalnością?

Odpowiedź jest wbrew pozorom bardzo prosta: ponieważ jedyne, co dostajesz w tych poradnikach, to INFORMACJE, które dają Ci chwilową MOTYWACJĘ. Każdy taki poradnik sukcesu ? zupełnie jak jego poprzedniki ? ma odmienić Twoje życie i zmienić je nie do poznania. Tylko dlaczego tak się nie dzieje?

Odpowiedź jest prosta: INFORMACJA + MOTYWACJA TO ZA MAŁO!

Nie możesz zmienić własnego zachowania bez zmiany tego, co je spowodowało, bez zmiany tego, co uważasz za sam problem, czyli bez zmiany? swoich przekonań.

darmowy fragment ebooka możesz pobrać poniżej

Autor Kamil Czechowski

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...