Czeka Cię wybór zawodu lub nie możesz znaleźć pracy w dotychczasowym zawodzie? A może czujesz się wypalony zawodowo i chcesz się przekwalifikować? Jeśli tak ? poznaj 75 zawodów przyszłości, które dadzą Ci stabilną, dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę! Pamiętaj: praca nie musi być gorzkim obowiązkiem, ale może być słodką przyjemnością. Pytanie tylko, czy jesteś gotowy na taką rewolucję w swoim życiu. Jeśli tak ? poznaj zawody przyszłości i rób to, co kochasz!

Jak wybrać dobrze płatny, stabilny i satysfakcjonujący zawód? Poznaj 75 ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI, które dadzą Ci gwarancję zatrudnienia w najbliższych dziesięcioleciach!

Wyobraź sobie, że jest 2030 rok. Internet na dobre wkroczył do naszego życia, maszyny i komputery zastąpiły ludzi w wielu dziedzinach. Zniknęły takie zawody, jak górnik, kowal, ślusarz, rybak, monter, hutnik itp. Standardem stały się natomiast takie profesje, jak groomer, mystery shopper, teletutor, copywriter, underwriter, fundraiser, mechatronik czy coolhunter.

Brzmi to jak bełkot pijaka z powieści science fiction? Nic podobnego! To całkiem niedaleka przyszłość?

Nasz świat się zmienia, a co za tym idzie ? zmienia się również rynek pracy. Pewne zawody przemijają, inne dopiero się pojawią albo już się pojawiają. I choć powoli zapominamy, kim był zdun, rymarz czy zecer, to jednak równie często nie znamy nowych profesji, takich jak merchandiser, nanotechnik czy ghostwriter.

darmowy fragment ebooka możesz pobrać poniżej

[wpdm_file id=30 desc=”true” ]

Autor Bogumiła Reczek 

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.