Czy i Ty bezskutecznie walczysz z nałogiem palenia papierosów? Ciągle się łamiesz i wracasz do palenia? ?Ja nigdy nie rzucę palenia? ? myślisz zapewne?
Ale czy aby na pewno te wszystkie ?rewelacyjne? sposoby, które dotąd stosowałeś, są takie ?rewelacyjne?, skoro nie działają? To proste: oczywiście, że nie są!
Ten eBook wyjaśni Ci, jak NIE RZUCAĆ palenia. A gdy już dowiesz się, jak NIE ZRYWAĆ z nałogiem, będziesz wiedział, jak prawidłowo rzucić palenie. Raz. Skutecznie. Na zawsze!

Czy sądzisz, że nie potrafisz rzucić palenia?

Bo powiedz sam: widziałeś kiedyś człowieka, który nie dał rady rzucić palenia? Tak? Masz rację, nie wszystkim się udaje za pierwszym razem, nie znaleźli jeszcze odpowiedniej metody i dzięki temu dostają niepowtarzalną szansę na to, by w końcu osiągnąć cel.

Co by się stało, gdybyś zostawił to, co nie działa, i skupił się na znalezieniu rozwiązania? Oto co powiedziała jedna z osób będąca na terapii: Nie mogę uwierzyć, że zmarnowałam tyle czasu, by znaleźć wszystko to, co nie działa. Co nie działa? ?Nie potrafię rzucić palenia?, ?Jak to jest, że ciągle myślę o papierosach??, ?Dlaczego nie potrafię się relaksować, gdy nie mam papierosów??. To wszystko jest stratą czasu i zastanawianie się nad tym to tak, jakby płakać nad rozlanym mlekiem. Tracisz czas i nie zyskujesz rozwiązania. Znalezienie odpowiedzi na pytanie: ?Co mogę zrobić, by rzucić palenie, co mogę zrobić, by znaleźć więcej?? otwiera drzwi do nowych rozwiązań, a dzięki temu zyskujesz dużo więcej, więcej, niż mógłbyś się spodziewać.

To, co musisz zmienić w tej chwili, to swoje przekonania!

Nie wiem, kiedy zauważysz ? teraz czy po przeczytaniu poradnika ? że przekonania niekoniecznie opierają się na logicznej strukturze, wręcz przeciwnie ? są zupełnie niezależne od niej. Ich celem nie jest pokrycie się z rzeczywistością, a jedynie jej subiektywna reprezentacja, która bywa nieprawdziwa. Ponieważ nie wiesz, co jest prawdziwe, musisz zbudować przekonanie, rodzaj wiary. Uważaj na nie, to jest dokładne obrócenie rzeczywistości o sto osiemdziesiąt stopni.

Im dłużej to czytasz, tym bardziej stwierdzasz, że to droga do momentu, do którego dążysz. Konflikt przekonań pomiędzy ?Nie powinienem palić, bo to mi szkodzi? a ?Nie potrafię normalnie funkcjonować bez papierosa? prowadzi do tego, że popadasz w stan konfuzji i braku koncepcji. Większość chcących rzucić palenie nie zna sposobu, by wyjść z tej pułapki. Tu pojawia się rozwiązanie w postaci zasobów intelektualnych znanych od niedawna, tak nowych, jak i tajemniczych. Dziś nazywa się to NLP, a Ty masz niesamowitą możliwość poznania czegoś, co wyprowadzi Cię ze świata halucynacji i podaruje Ci nowe i niesamowite możliwości w rzucaniu palenia.

darmowy fragment ebooka możesz pobrać poniżej

[wpdm_file id=36 desc=”true” ]

Autor ebooka – Michał Świderek

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.