Excel to najpopularniejszy arkusz kalkulacyjny na rynku, ceniony przez studentów, księgowych i analityków. Program oferuje użytkownikom tysiące zastosowań.
Najnowsza wersja, oznaczona numerem 2013, wprowadza wiele usprawnień. Dzięki nim program zyskał jeszcze większy potencjał i stał się bardziej intuicyjny. Z tej okazji John Walkenbach przygotował zaktualizowaną wersję kultowego podręcznika należącego do serii ?Biblia? i poświęcił go Excelowi 2013.W tym wyczerpującym kompendium znajdziesz komplet informacji, które pozwolą Ci wycisnąć maksimum możliwości z tej wersji Excela. Na samym początku zaznajomisz się z interfejsem użytkownika i dowiesz się, jak dostosować go do swoich potrzeb, a następnie przejdziesz do bardziej zaawansowanych tematów.
Tabele, formatowanie arkusza, szablony, wykresy oraz drukowanie to tylko niektóre z nich. Ogromna ilość miejsca została poświęcona budowaniu formuł oraz funkcjom wbudowanym ? ich opanowanie to klucz do wydajnej pracy z aplikacją.
Znajdziesz tu także formuły tekstowe, wyszukiwanie wartości, operacje warunkowe, formuły do zastosowań finansowych i wyjaśnienie wielu innych operacji. Na sam koniec zapoznasz się z językiem VBA, dzięki któremu zaczniesz tworzyć własne dodatki do aplikacji.
To wyjątkowy podręcznik, który doceni zarówno początkujący użytkownik Excela, jak i ten zaawansowany. Warto go mieć!

Dzięki tej książce:

  • poznasz interfejs użytkownika i dopasujesz go do swoich potrzeb
  • będziesz swobodnie tworzyć formuły
  • przygotujesz atrakcyjne wykres
  • poznasz język VBA
  • staniesz się mistrzem Excela

    Wykorzystaj potencjał Excela 2013!

Autor: John Walkenbach

Excel-2013-PL-Biblia_John-Walkenbach,images_big,3,978-83-246-7864-8

Kliknij by dowiedzieć się więcej.