Myśl jak Zuck. Pięć sekretów biznesowych Marka Zuckerberga – genialnego założyciela Facebooka

Autor: Ekaterina Walter

Pięć sekretów biznesowych

Marzy Ci się biznes na miarę Facebooka?
Jeśli masz firmę lub właśnie ją zakładasz, jeśli pracujesz zawodowo i pniesz się po szczeblach kariery, jeżeli pociąga Cię podejmowanie śmiałych decyzji biznesowych i wywieranie rzeczywistego wpływu na działalność firmy, nadszedł wreszcie czas, żebyś przeszedł do ofensywy. W erze ciągłych przemian żadna firma nie może pozwolić sobie na bierność. Twoim zadaniem jest więc przeć do przodu niczym rekin, budować, zwiększać konkurencyjność, wprowadzać zmiany i innowacje, rewolucjonizować i zarabiać! Zasady wyłożone w tej książce pozwolą Ci uczyć się od uznanych firm i pokażą, jak można zostać najbardziej wpływowym człowiekiem w branży. Zacznij od pięciu prostych zasad i tak jak Mark Zuckerberg przekonaj się o ich skuteczności.
Kieruj się pasją – pożytkuj nieprzebrane zasoby energii, by robić coś, w co naprawdę wierzysz.
Pamiętaj o celu – nie poprzestawaj na stworzeniu świetnego produktu lub świetnej usługi, daj początek ważnemu ruchowi społecznemu.
Dbaj o ludzi – twórz silne zespoły, które ziszczą Twoje marzenia.
Stwórz innowacyjny produkt – złam wszystkie reguły i zmień wszystko wokół.
Nawiązuj silne więzi – otaczaj się osobami, które pobudzą Twoją wyobraźnię i zapewnią siłę do działania.

Ekaterina Walter jest innowatorką społecznościową w Intelu. Jako jedna z najbardziej wpływowych specjalistek z zakresu biznesu i marketingu regularnie pisuje do ?Mashable?, ?Fast Company?, ?Huffington Post? oraz innych ważnych pism. W roku 2012 trafiła na listę ?25 Women Who Rock Social Media? (25 najważniejszych kobiet w mediach społecznościowych). Zasiada w zarządzie Word of Mouth Marketing Association (WOMMA) i jest aktywnym członkiem rady Thunderbird Global Council w Thunderbird School of Global Management.

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...