Serwis Prawno-Pracowniczy – e-wydanie

Serwis Prawno-Pracowniczy - e-wydanie

Tytuł adresowany do wszystkich zajmujących się kadrami, płacami i rozliczeniami.

Serwis Prawno-Pracowniczy to co tydzień kompleksowe informacje na temat prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, wynagrodzeń.

Dodatkowo raz w miesiącu poruszamy zagadnienia dotyczące związków zawodowych, spraw socjalnych i bhp, osób niepełnosprawnych oraz ochrony danych osobowych. Serwis Prawno-Pracowniczy to nie tylko zbiór ciekawych i praktycznych artykułów zebranych w czasopiśmie. Co miesiąc Czytelnicy otrzymują Kompendium Kadrowe – obszerne monotematyczne opracowanie jednego tematu z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, Kontrowersyjne Orzecznictwo Sądowe oraz Kodeks pracy z komentarzem dla praktyków. W tygodniku znajdują się artykuły podzielone na bloki tematyczne, wywiady, interpretacje urzędów, komentarze do przepisów, praktyczne wyliczenia (np. dotyczące wynagrodzeń) oraz aktualne wskaźniki i stawki.

Poznasz praktyczne rozwiązania z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, wynagrodzeń pracowniczych, związków zawodowych, bezpieczeństwa i higieny pracy.
Rozwiejesz wątpliwości wynikające z nowelizacji przepisów prawa pracy.
Zapoznasz się z komentarzami specjalistów do ustaw i aktów wykonawczych.
Bez problemu przeprowadzisz każdy proces kadrowy dzięki gotowym do zastosowania schematom zaprezentowanym w procedurach kadrowych.
Będziesz na bieżąco z najnowszymi unormowaniami i wykładnią prawa pracy, potrzebną w Twojej codziennej pracy.

Kliknij, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...