Pełna moc życia

JACEK WALKIEWICZ

Jeśli odłożysz w czasie coś łatwego, to stanie się to trudnym. Odkładając trudne. uczynisz je niemożliwym. Jeśli nie wiesz co robić – próbuj cokolwiek.

Cóż, muszę to przyznać – byłam nastawiona sceptycznie. Po kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu książkach o rozwoju osobistym, wyznaczaniu celów, motywacji, szczęściu… Po kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu czasem truizmach (niestety, czasem się zdarzają) dostałam wiadomość: wiesz, że to wideo ma już ponad pół miliona odsłon? Hm, nowa piosenka zdobywająca popularność? Nie, mężczyzna opowiadający o życiu!

Pomyślałam: o nie! Znowu…

Znowu będzie o tym, że życie jest wspaniałe. Znowu będzie o tym, że nie należy się poddawać. A po godzinie o tym zapomnę i wrócę na moje stare śmieci, gdzie naczynia leżą w zlewie, pracy nie ma końca, a jak przychodzi weekend, to nie chce mi się ruszyć.

Tylko co to znaczy? Ja dla siebie jestem człowiekiem sukcesu, bo mam kochającą rodzinę, jestem zdrowa, mam pracę, która jest moją pasją. I staram się czerpać z każdego dnia jak najwięcej się da. A dla Ciebie – co jest sukcesem? W czym odnajdziesz swoją moc życia?

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...