GPW III – Kontrakty terminowe i opcje w praktyce

MARCIN KRZYWDA

?GPW III ? Kontrakty terminowe i opcje w praktyce? to trzecia część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW.

Wśród pozostałych części znajdziesz:

„Giełdę Papierów Wartościowych w praktyce” (GPW I) ? zawierającą podstawowe pojęcia przydatne początkującym inwestorom i wprowadzającą w świat rynków kapitałowych.

„Akcje i analizę fundamentalną w praktyce” (GPW II) ? zawierającą rozszerzenie informacji z pierwszej części, a także najistotniejsze wskazówki dotyczące wyboru akcji i budowania zysków z inwestycji.

„Analizę techniczną w praktyce” (GPW IV) ? przedstawiającą bardziej zaawansowane metody inwestycyjne i zawierającą praktyczne wskazówki stosowania analizy technicznej.

„Alternatywne metody analizy technicznej w praktyce” (GPW V) ? przeznaczoną dla zaawansowanych inwestorów. Jest to ostatnia część serii omawiająca alternatywne sposoby przeprowadzania analizy technicznej oraz strategie inwestycyjne z nimi związane.

Poznaj alternatywne instrumenty obrotu giełdowego i zwiększaj swoje zyski!

Poznaj alternatywne instrumenty obrotu giełdowego i zwiększaj swoje zyski! Po pierwszych dwóch częściach serii GPW, dzięki którym już wiesz, od czego zacząć i jak wybrać te akcje, na których zarobisz, czas rozszerzyć horyzont, wypływając na naprawdę szerokie wody. Z trzeciej części serii nauczysz się praktyki obrotu instrumentami pochodnymi ? kontraktami terminowymi i opcjami!

Czy na GPW tylko na wzrostach cen da się zarobić?

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...