E-MAIL OD PANA BOGA DO KOBIET

autor: Claire Cloninger

Przychodzisz do domu i nareszcie masz wolną chwilę… A może by tak sprawdzić pocztę? Stos nieodebranych wiadomości, SPAM, reklamy, kilka e-maili od znajomych i… e-mail od Boga!

Co byś wtedy zrobiła? Czego chce od Ciebie Bóg? Dlaczego wysłał wiadomość akurat do Ciebie?

Książka Claire Cloninger „E-mail od Pana Boga do kobiet” odpowie na wiele nurtujących Cię pytań. Dowiesz się, jak znaleźć czas na wszystko i jak realizować swoje marzenia. Poznasz sposoby rozwiązywania różnych problemów. Dzięki tej książce wyślesz swoją duszę do kosmetyczki.

Oto masz wyjątkową szansę, aby zalogować się w sercu Boga i rozważyć rzeczywiste, codzienne problemy, przed którymi stają wszystkie kobiety. Nie jesteś sama.

Bóg jest prawdziwy. Żyje i pragnie bliskiego kontaktu z Tobą. Zna najgłębsze pragnienia Twojej duszy, zanim sama je wypowiesz.

Jego słowa wskażą Ci drogę, dodadzą Ci sił i pomogą w podejmowaniu życiowych wyzwań i trudnych decyzji. Poczujesz się kochana i doceniona, ważna i niepowtarzalna, znacząca i zrozumiana.

Ponadto dowiesz się:

w jaki sposób dzielić się swoją radością z bliskimi?

co zrobić, by ciężar samotności stał się lżejszy?

Już dziś połącz się on-line z Bogiem i doświadcz potęgi Jego miłości! „E-mail od Pana Boga do kobiet” jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby podążać w życiu właściwą ścieżką!

Sięgnij po tę książkę! Czeka na Ciebie e-mail od Boga!

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...