Słomiana motywacja

RAFAŁ KRAŚNICKI

Twoja obecność na tej stronie najpewniej świadczy o tym, że chciałbyś coś zmienić w swoim życiu i wreszcie kończyć to, co zaczynasz. Może zależy Ci na lepszym wyglądzie, może chciałbyś odnowić swój związek z bliską Ci osobą? A może chcesz zwiększyć swoje dochody lub osiągnąć trwały spokój ducha? To wszystko jest w granicach Twoich możliwości. Rzeczywiście jesteś w stanie przepięknie ukształtować własne życie, w którym zagości prawdziwa miłość, odwaga, wewnętrzny spokój, zamożność i piękno oraz zdrowie. Tylko JAK?

Zbuduj swoją Osobistą Bazę Motywacji i zacznij działać!

Będzie to Twój legalny dopalacz 🙂

Czy zdarza Ci się wyznaczyć sobie jakiś mniejszy lub większy cel i go… nie osiągnąć? Być może słyszysz w swojej głowie przy pierwszej porażce głos, mówiący: ?To nie dla mnie?, ?Nie dam rady?, ?Mam tego dosyć?, ?Innym razem?? A może obecnie jesteś w trakcie realizacji ważnego dla Ciebie zadania i masz wrażenie, że pracujesz tylko na pół gwizdka? Dziś dowiesz się, jak swoje cele zacząć finalizować znacznie szybciej i nie odkładać niczego na później.

Ta publikacja powie Ci, jak znaleźć siły, odwagę i energię do tego, aby pomimo napotkanych trudności nie poddać się i kontynuować batalię z żywiołem, jakim jest głos w naszej głowie, mówiący ?Nie chcę mi się?, ?Nie nadaję się do tego? czy ?Co powiedzą ludzie??. Publikacja ta da Ci możliwość poznania i zastosowania skutecznego narzędzia, które sprawi, że słomiana motywacja stanie się nieprzyjemnym wspomnieniem. Poznasz system, który nakierowuje na osiągnięcie celu za pomocą codziennego działania.

Czy znasz skądś nawyk odkładania na później i niekończenia zadań?

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...