WITOLD WROTEK

Z publikacji „Mądry dom, bogaty dom”, o której za chwilkę przeczytasz, dowiesz się przede wszystkim, jak poprzez MĄDRE decyzje możesz wpłynąć na wysokość rachunków za utrzymanie swojego domu i przede wszystkim – nauczyć się takiego postępowania, które będzie sprawiało, że REALNIE będziesz miał więcej pieniędzy z miesiąca na miesiąc.

UWAGA: Zapewne myślisz sobie, że to kolejna książka dotycząca po prostu porad odnośnie oszczędzania. Prawda jest jednak inna – ta książka wyróżnia się podejściem – nie tylko dowiesz się, gdzie wyciekają co miesiąc Twoje pieniądze, ale przede wszystkim – nauczysz się OBLICZAĆ, co się opłaca i jakie decyzje są MĄDRE. Ta książka to WĘDKA, dzięki której będziesz w stanie ocenić, kiedy i jak warto oszczędzać, aby FAKTYCZNIE zatrzymywać więcej pieniędzy w portfelu.

Jak zmniejszyć rachunki nawet o 4800 zł rocznie, nie zmniejszając komfortu życia?

Zastanawiam się, czy w Twojej wyobraźni pojawiła się teraz wizja Twojego życia bez nieuzasadnionych, dużych kosztów. Co miesiąc przychodzą kolejne rachunki i często chwytamy się za głowę, zastanawiając się, „jak to możliwe, że tyle płacimy za prąd / wodę / gaz itp…” Jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby udało Ci się znacząco zmniejszyć wielkość pewnych niechcianych sum, które musisz oddawać co miesiąc? Nie wiem, jak dokładnie czujesz się, gdy otwierasz korespondencję, w której już samo pole  nadawcy krzyczy: Dawaj nam swoje pieniądze! Wtedy pytasz podświadomie: OK, ale dlaczego aż tyle?

Nie wyobrażam sobie także budowy domu bez tej książki. Jeżeli jesteś na etapie wykańczania domu, ta książka może być jednym z najlepszych Twoich doradców.

Ta publikacja to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które są gotowe zdobyć wiedzę, dzięki której nauczą się przede wszystkim, jak sprawdzić i obliczyć, co się opłaca, a co tylko wydaje im się, że robią dla oszczędności. W tej książce znajdziesz odpowiedź na pytania:

Jak znacząco zmniejszyć rachunki?

Dlaczego w tym miesiącu mam zapłacić aż tyle, skoro prawie nie było mnie w domu?

Jak to możliwe, żeby ceny energii, gazu, różnych usług rosły w takim tempie?

Czy ja naprawdę zużywam tyle prądu, gazu i wody? Czy jestem aż taką gadułą, że rachunki telefoniczne przypominają ratę kredytu hipotecznego?

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.