Opiekun inwestora.

O firmie Opiekun Inwestora
Czy znasz osoby, które inwestują na rynku Funduszy Inwestycyjnych i czują,
że nie wykorzystują okazji albo nie potrafią uniknąć zagrożeń?

Firma Opiekun Inwestora powstała po to, aby takie sytuacje nie miały już miejsca.

Rozwiązania dla inwestujących na rynku funduszy

Firma ?Opiekun Inwestora s.c.? od początku swojego istnienia specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi, usług oraz szkoleń dla osób lokujących swoje oszczędności na rynku Funduszy Inwestycyjnych.

Właściciele firmy to Remigiusz Stanisławek oraz dr Jacek Piotrowski. To osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu złożonych projektów informatycznych (nagrody: Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Złoty Medal European Business Center Club) a także z bagażem doświadczeń naukowych i praktycznych w dziedzinie ekonomii, finansów, informatyki oraz statystyki. Co ważne – to także inwestorzy – praktycy.

Zamiast mitów inwestowania firma pokazuje fakty
Także te ?trudne? dla Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Można wierzyć reklamie (np. w 18 lat najstarszy fundusz inwestycyjny w Polsce zarobił 1460%, czyli 16% średniorocznie), a można zweryfikować fakty (które w reklamie zostaną zawsze przemilczane). Inflacja w okresie 18 lat wyniosła 430%. A 1460% minus 430% inflacji to jedynie 191% ponad inflację (z zasad poprawnych obliczeń finansowych firma także edukuje inwestorów). 191% wygląda całkiem inaczej niż 1460%. I dopiero spojrzenie na fakty pozwala zrozumieć dlaczego fundusze należy traktować jak inwestycję. Nie jak lokatę.

W zamian oferuje narzędzia, dzięki którym każdy może zacząć zarabiać na rynku funduszy
Nie sztuką jest narzekać i pokazać fakty: fundusze inwestycyjne to nie lokata. To niestety prawda: zasada Kup i Trzymaj pozwalała w wyjątkowych przypadkach zarabiać więcej niż lokata bankowa.

Sztuką jest dać rozwiązanie tego problemu. I to zadanie realizuje firma. Oferując proste narzędzia, dzięki którym inwestowanie staje się proste. I każdy, nawet bez znajomości rynków finansowych może zacząć zarabiać zamiast liczyć na szczęście. Wykorzystując po prostu to co oferuje rynek funduszy inwestycyjnych.

Misja i motto prowadzonej działalności
Działalność firmy to przede wszystkim prowadzenie portalu http://www.opiekuninwestora.pl/?a=006161

I z tą działalnością związane są dwa hasła, które towarzyszą twórcom, pracownikom, współpracownikom oraz użytkownikom portalu każdego dnia.

MISJA: Pomagamy podejmować skuteczne decyzje na rynku funduszy inwestycyjnych.

MOTTO: Zrobimy wszystko, aby użytkownicy nie musieli często odwiedzać naszego portalu.
opiekuninwestora_system_powiadomien

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...