Skuteczny biznesplan

ARTUR JAHNS

Biznesmeni nie wierzą w przypadki. Dlatego też z pewnością musi istnieć powód, który przyciągnął Cię na tę stronę. Jeżeli czytasz te słowa, to prawdopodobnie…

Jesteś osobą, która myśli o zbudowaniu przynoszącej zyski firmy.

Prowadzisz już biznes, ale nie jest on tak dochodowy, jak byś chciał.

Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, zapewne interesuje Cię odpowiedź na pytanie:

Dlaczego niektóre małe biznesy nigdy nie staną się DUŻE?

(albo zajmie im to przynajmniej całą wieczność)

Oczywiście sprawa został ujęta w sposób delikatny. Bliższe prawdy byłoby pytanie: dlaczego większość właścicieli małych firm NIEŚWIADOMIE sabotuje swoje działania, zazwyczaj od samego początku utrudniając rozwój i czasem wręcz gwarantując porażkę?

Może się wydawać, że tytuł publikacji ?Skuteczny Biznesplan? mówi już sam za siebie. Myślisz, że prawdopodobnie tym kluczem do sukcesu jest biznesplan i wszystko jasne. Przyznam Ci rację, jest w tym dużo prawdy, lecz tak naprawdę w budowaniu biznesu nie chodzi tylko o sam dokument. W końcu nie jest ważny świetnie napisany biznesplan, który oprawisz i postawisz na półce w swoim biurze.

To, co chcemy Ci dzisiaj zaproponować, to pewien styl biznesowego myślenia, który opiera się na logicznym planowaniu, a nie chaotycznym działaniu opartym w dużej mierze na emocjach. Zapewne uważasz, że tak właśnie działasz. Ale czy na pewno?

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...