MARIUSZ SZUBA

Posługując się instrukcją obsługi, pewna kobieta przez wiele godzin próbowała złożyć nowe skomplikowane urządzenie, które ostatnio kupiła. W końcu poddała się i zostawiła części rozłożone na kuchennym stole.

Wyobraź sobie jej zaskoczenie, kiedy wróciła kilka godzin później i stwierdziła, że urządzenie zostało złożone przez służącą i działa doskonale.

? Jak, u licha, to zrobiłaś? ? wykrzyknęła.

? Cóż, psze pani, jak się nie umie czytać, to się musi ruszyć głową ? odparła niewzruszona służąca.

Ty potrafisz czytać i ruszać głową. Dlatego ta książka powinna być dla Ciebie łakomym kąskiem, który pochłoniesz bardzo szybko. Pamiętaj jednak, że bez czynnego udziału, robienia ćwiczeń w niej zawartych, usłyszysz w końcu od kogoś:

? Cóż, psze pani…

Ktoś chciałby być bogatszy i zmienić swoje przeciętne życie w interesującą BAŚŃ pełną egzotycznych wycieczek i nowych możliwości.

Kto inny szuka własnej drogi, dzięki której poprawi jakość swojego życia na innych płaszczyznach.

Książka ?Pokaż, na co Cię stać!? Mariusza Szuby napisana została w taki sposób, żebyś krok po kroku przechodził przez tajniki wiedzy. Być może znasz już część technik, które tutaj znajdziesz, lub powiesz do siebie:

?Wow! To działa! Lepiej niż wcześniej!?

Na jakość Twojego zachowania wpływa wiele zjawisk zachodzących w Twojej świadomości, jak i w nieświadomym umyśle. Wiele rzeczy dzieje się w tym samym czasie. Mrugasz powiekami 20 tysięcy razy w ciągu dnia, Twoje serce pompuje poprzez ciało 13 640 litrów krwi dziennie ? wystarczająco dużo, aby napełnić 40 000 puszek o pojemności 0,33 l ? wysyłając krew do sieci naczyń krwionośnych, która ma długość 100 000 km, co równa się 2,5-krotnemu obejściu równika. W Twoim ciele jest około 13 bilionów komórek nerwowych, przesyłających informacje w tempie 290 km/h, czyli z szybkością bolidu Formuły 1 ? i nawet nie musisz o tym myśleć.

Zapraszam. Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.