Kariera na wysokich obcasach. Jak z wdziękiem i klasą osiągnąć sukces zawodowy

Autor: Beata Rzepka

Nie taka korporacja straszna, nie taki awans odległy!
Strategie, które płci pięknej pomagają zwyciężać w biznesie
Atuty, jakie daje kobiecość w męskim świecie
Zagrożenia wynikające z samego bycia kobietą pracującą
Być kobietą, być kobietą, bo kobiety są świetne w pracy!

Ktoś kiedyś powiedział, że różnica między kobietą a mężczyzną jest taka, że mężczyzna w domu myśli o pracy, a kobieta w pracy myśli o domu. Ani to śmieszne, ani prawdziwe – autor tego przewrotnego sloganu z pewnością był mężczyzną! Prawdziwa kobieta w pracy myśli bowiem o tym, jak wykonywać swoje obowiązki jeszcze lepiej, skuteczniej i w idealnej harmonii ze współpracownikami. Niestety, to, że pracownica sumiennie wykonuje powierzone jej zadania, przez męskie otoczenie bywa odbierane jako zgoda na obciążanie jej kolejnymi obowiązkami. Zaś damskie dążenie do pracy zespołowej traktuje się często jak słabość.

Bycie kobietą w męskim świecie nie jest łatwe. Bycie kobietą i awansowanie w męskim świecie może wręcz wydawać się niemożliwe! Jednak spokojnie ? chcieć to móc. Trzeba tylko wiedzieć JAK. Beata Rzepka podpowie Ci, jak fakt bycia kobietą zamienić w swój atut. Nauczy Cię zasad, których musisz przestrzegać, aby awansować. Gdy zaś Twoje zawodowe wysiłki zostaną nagrodzone awansem na eksponowane środowisko, poradzi, jak być stuprocentową kobietą-szefem.

Poznaj swoją wartość.
Pracuj tak, jakby firma była Twoja.
Dbaj o swoją reputację.
Angażuj się.
Pozwól się ocenić.
Bądź asertywna.
Awansuj.
Szefuj.

Beata Rzepka – coach kariery, pasjonatka rozwoju osobistego. Praktyczną wiedzę o planowaniu ścieżek kariery, ocenie potencjału zawodowego, budowaniu programów rozwojowych zdobyła, pracując w dużych międzynarodowych firmach.
Praktykę wsparła teorią: skończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania Personelem na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Właścicielka firmy SELF, zajmującej się coachingiem kariery (www.coachingkariery.pl). Autorka książki
Kariera pod kontrolą. Jak zmienić swoje życie zawodowe na lepsze.

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...