autor: ARKADIUSZ PODLASKI

Każdy człowiek jest mistrzem w jakiejś dziedzinie, jednak tylko nieliczni są uważani za prawdziwych ekspertów. Spośród nich jeszcze mniejsze grono zaprasza się do mediów w roli autorytetu czy wręcz wyroczni w swojej dziedzinie. Wreszcie zaledwie garstka ekspertów potrafi zarabiać na swojej wiedzy. Co wyróżnia tych mistrzów nad mistrzami? Każdy z nich pisze książki!

Napisz książkę i stań się Mistrzem dla innych

Arkadiusz Podlaski, autor siedmiu cenionych publikacji eksperckich, przeprowadzi Cię przez kolejne etapy: od opracowania pomysłu na własną książkę, przez pisanie, proces wydawniczy, aż po marketing i zarabianie na zdobytej pozycji!
Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zostanie uznanym specjalistą w swojej dziedzinie, do książki został dołączony bonus:

BONUS 1: Szablon książki
Do „Mistrzologii” autor dołączył szablon książki, który możesz wykorzystać, aby Twoja publikacja była w pełni profesjonalna. Wystarczy, że wpiszesz swój tekst w odpowiednie miejsca i skorzystasz z konkretnych wskazówek, a bycie Mistrzem w Twojej dziedzinie może być w zasięgu ręki.

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.