Denise Tiran

Książka prezentuje nowoczesne nastawienie do porodu oraz świadomego macierzyństwa. Pokazuje, jak cieszyć się ciążą i spokojnie oczekiwać przyjścia na świat dziecka, m.in. wykorzystując sprawdzone metody naturalne zmniejszające poziom stresu. Praktyczne wskazówki oraz prawdziwe historie przyszłych rodziców uczą, jak najlepiej przygotować się do nowej roli ? bycia mamą.
Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno ?
skutecznie radzi, jak sprawić, aby ciąża była radosnym doświadczeniem;
skupia się nie tylko na ciele i zdrowiu fizycznym przyszłej mamy, lecz także na jej psychice ? pomaga uporać się z własnymi emocjami i zachować pozytywne podejście do macierzyństwa;
udziela wsparcia, przekazuje rzetelne informacje, dzięki czemu kobieta świadomie podejmuje decyzje dotyczące ciąży, porodu oraz tego, jak mają wyglądać jej pierwsze chwile z dzieckiem.
Denise Tiran ? jest wykładowcą Uniwersytetu Greenwich, położną oraz ekspertem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie wykorzystania metod naturalnych do pomocy przyszłym mamom w trakcie ciąży i w czasie porodu.
Samo Sedno to seria nowoczesnych poradników, które trafiają w samo sedno, czyli opisują esencję danego zagadnienia zrozumiale, praktycznie i konkretnie.

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.