MAREK OLEJNICZAK

Żyjemy w erze sprzedaży ? dziś każdy coś sprzedaje: produkty, usługi, swój czas, pomysły, charyzmę? Konkurencja jest olbrzymia. Dlatego dzisiaj, by cokolwiek sprzedać, trzeba legitymować się zdolnościami odczytywania intencji czy mowy ciała, a do tego znać co najmniej dwa języki ? ojczysty oraz ten drugi?
?język perswazji!
Trzeba jednak zauważyć, że nieczyste praktyki są stosowane przez liczną grupę osób. Te, zamiast stosować strategię win-win, gwarantującą dobre relacje z innymi, wybierają (tylko na pozór) łatwiejszą drogę, w postaci zgarnięcia jednorazowego zysku, połączoną ze spaleniem za sobą mostów.
Nic więc dziwnego, że ludzie coraz częściej zaczynają budować wokół siebie mury, w obawie przed podchodami takich ?sprzedawców marzeń?, jednocześnie utrudniając zadanie uczciwym. W efekcie, aby w XXI wieku przekonać do swoich racji klienta, rozmówcę, współpracownika czy partnera, uczciwy sprzedawca, czy po prostu partner lub znajomy, musi wykazać się nie lada umiejętnościami ? należy słuchać nie tylko uszami, ale i oczami. Warto również skorzystać z szóstego zmysłu, który sprowadzić można do?
?umiejętności wykorzystania neuronów lustrzanych!

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.