POLA MAJKOWSKA

Zdawać by się mogło, że prawa odchudzania są jak prawa fizyki ? z góry ustalone i niepodważalne. Nawet dziecko wie, że aby zrzucić zbędne kilogramy, trzeba przestać jeść. A jednak robiąca ostatnio furorę dieta proteinowa rozpętała prawdziwą rewolucję w świecie ?dietetycznej nauki? ? udowadniając, że najlepsze efekty uzyskuje się? właśnie jedząc! A teraz pytanie do Ciebie: czy wiesz, co łączy 1 013 000 000 otyłych ludzi z całego świata?
Oni wszyscy spędzają swoje życie na diecie!
Głodzą się i katują na siłowni, a mimo to wciąż pęcznieją, a ich szeregi nieustannie zasilają nowi ciężarowcy w rozmiarze XXL, którzy testują właśnie kolejną z rzędu dietę cud. Niestety, galopująca otyłość już od lat stanowi zmorę zachodniego świata i  mimo szalonych wysiłków oraz rozwoju całego przemysłu ?odchudzającego?, w zasadzie nic nie można na to poradzić. Nie da się ukryć, że również Polacy coraz częściej gabarytami zaczynają  przypominać Amerykanów ? podawanych często jako przykład zgubnego wpływu kultury fast foodów.
I podobnie jak Amerykanie, my także  zamęczamy nasze ciała ćwiczeniami i drakońskimi  dietami, zamiast korzystać i cieszyć się życiem! Dlaczego?

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.