Pachnąca cytrusami, relaksująca i odchudzająca mieszanka oparta o czerwoną herbatę Pu-erh. W jej barwnym suszu ukryto liście melisy oraz lipy, a także dorodne i soczyste plasterki grejpfruta. W rezultacie udało się stworzyć kompozycję rodzącą napar o nietuzinkowej, czerwonej barwie i bardzo przyjemnym smaku okraszonym dominującymi akcentami lipowymi i grejpfrutowymi.

Kubek tej mieszanki odpręża, poprawia nastrój i pozytywnie wpływa na metabolizm. Jest to niewątpliwie idealna kompozycja dla tych, którym nie odpowiada naturalny smak herbaty Pu-erh, a którzy nie chcieliby rezygnować z jej zbawiennych właściwości.

Czym jest Pu-erh?

Przygotowywany w procesie półfermentacji Pu-erh potrzebuje kilku lat by trafić do naszych domów. Gotowy napar posiada mocną, czerwonobrązową barwę i nabiera charakterystycznego, korzennoziemistego zapachu i posmaku.

Nie można również zignorować wręcz bajecznych właściwości medycznych jakie herbata ta posiada. Niezwykły wpływ na ludzki metabolizm badali przez dłuższy czas Francuzi dochodząc do interesujących wniosków. Udowodniono między innymi, że 9 na 10 pacjentów regularnie spożywających Pu-erh zdołało stracić na wadze od ponad 3 do niemal 11 kg.

Amerykanie nadali więc tej odmianie tytuł ?słynnego zabójcy tłuszczu?.

Kliknij tu jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.